Rzecznik Finansowy zaprasza na bezpłatne webinarium - Odroczenie spłat rat kredytu - Mity i fakty26.06.2020

Rzecznik Finansowy zaprasza na bezpłatne webinarium - Odroczenie spłat rat kredytu - Mity i fakty

26.06.2020

W dniu 2 lipca br. o godz. 11:00 Rzecznik Finansowy zaprasza na webinarium, spotkanie on-line pt. „Odroczenie spłat rat kredytu – Mity i fakty”. Spotkanie z dr Łukaszem Walterem, specjalistą w Wydziale Klienta Rynku Bankowo-Kapitałowego w Biurze Rzecznika Finansowego. 

Podczas webinarium będą mogli Państwo się dowiedzieć, na czym polega odroczenie/zawieszenie spłaty rat kredytu oraz jak wygląda prawidłowa procedura i warunki udzielenia odroczenia. Ekspert wskaże, na co starający się o odroczenie spłaty rat kredytu powinien zwrócić szczególną uwagę oraz co może on zrobić, gdy stwierdzi nieprawidłowości w procedurze lub wzorcu umowy odroczenia rat w swoim banku. Przedstawione zostaną Państwu także, rozwiązania jakie w tym temacie wprowadza przyjęta właśnie tarcza 4.0.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Wystarczy dostęp do Internetu.

Co zrobić, aby wziąć udział w webinarium?

Należy się wcześniej zarejestrować klikając w link:  https://rzecznikfinansowy.clickmeeting.pl/odroczenie-splat-rat-kredytu-mity-i-fakty/register

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają automatyczną wiadomość e-mail (z platformy webinaryjnej Clickmeeting) z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium. (Uwaga: jeśli nie znajdujecie wiadomości – przeszukajcie dokładnie swoją skrzynkę mailową sprawdzając spam/oferty/powiadomienia…). Prosimy o chwilę cierpliwości, nie zawsze wiadomość przychodzi od razu.

Po webinarium jego nagranie udostępnione zostanie na kanale YouTube Rzecznika Finansowego. 

metryczka


Wytworzył: Powiatowy Rzecznik Konsumentów (26 czerwca 2020)
Opublikował: Marta Piątkiewicz (26 czerwca 2020, 11:40:31)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 52