Od 01 kwietnia do 09 kwietnia br. zostaje zwieszona bezpośrednia obsługa interesantów Starostwa Powiatowego w Lipnie. 24.03.2021

Od 01 kwietnia do 09 kwietnia br. zostaje zwieszona bezpośrednia obsługa interesantów Starostwa Powiatowego w Lipnie.

24.03.2021

Szanowni Państwo,

Drodzy Mieszkańcy Powiatu Lipnowskiego

Mając na uwadze wprowadzony przez Władze Centralne Rzeczypospolitej Polskiej częściowy lockdown związany ze wzmożoną transmisją koronawirusa na terenie kraju oraz apele o ograniczenie przemieszczania się ludności, chcąc wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom oraz w dążeniu do zapewnienia jak największego bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców powiatu w okresie

od 01 kwietnia do 09 kwietnia br.

zostaje zwieszona bezpośrednia obsługa interesantów Starostwa Powiatowego w Lipnie.

Wnioski, podania i sprawy urzędowe załatwiać można będzie wyłącznie w formie elektronicznej, adres email: starostwo@lipnowski.powiat.pl, telefonicznej, poprzez platformę e-PUAP lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Zdajemy sobie sprawę z utrudnień i dezorganizacji Państwa planów, dlatego też prosimy o szczególną wyrozumiałość i współpracę z Państwa strony w okresie zawieszenia obsługi.

Jednocześnie informujemy, że w związku z wprowadzonym zawieszeniem bezpośredniej obsługi w Wydziałach za niedochowanie ustawowych terminów przerejestrowania lub zgłoszenia zbycia/ nabycia pojazdu upływające w okresie zamknięcia Urzędu nie będą nakładane kary finansowe.

Za utrudnienia przepraszamy.

metryczka


Wytworzył: Sekretarz Powiatu (24 marca 2021)
Opublikował: Marta Górzyńska (24 marca 2021, 08:18:54)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 142