14 kwietnia 2021 o godz. 11:00 organizujemy konferencję online z udziałem ekspertów, którzy opowiedzą o zasadach bezpieczeństwa w sieci.08.04.2021

14 kwietnia 2021 o godz. 11:00 organizujemy konferencję online z udziałem ekspertów, którzy opowiedzą o zasadach bezpieczeństwa w sieci.

08.04.2021

Szanowni Państwo,

 

Urząd Komunikacji Elektronicznej przygotował nową kampanię edukacyjno-informacyjną „j@ online”, która jest odpowiedzią na stale rosnącą skalę zagrożeń jaką są ataki phishingowe. Narażeni są wszyscy konsumenci, którzy często korzystają z sieci, ale zapominają o podstawowych zasadach cyberbezpieczeństwa.

 

Naszym celem jest edukowanie w zakresie bezpiecznego korzystania z urządzeń, zwrócenie uwagi na zagrożenie jakim jest phishing, jak bezpiecznie wykorzystać potencjał Internetu w obszarach takich jak bankowość elektroniczna czy zakupy on-line.

 

 

14 kwietnia 2021 o godz. 11:00 organizujemy konferencję online z udziałem ekspertów, którzy opowiedzą o zasadach bezpieczeństwa w sieci.

 

Prelegentami będą przedstawiciele Rzecznika Finansowego, Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Politechniki Wrocławskiej, Biura do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji oraz eksperci, którzy badają m.in. potrzeby osób starszych oraz dzieci i młodzieży.

 

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanale YouTube UKE (https://www.youtube.com/user/UKEregulator). Zapraszamy Państwa do udziału oraz do promowania zarówno konferencji, jak i kampanii. Naszym wspólnym celem jest dbanie by każdy konsument korzystający z sieci robił to świadomie i odpowiedzialnie.

 

W załączniku przesyłamy grafikę informującą o wydarzeniu oraz program konferencji. Prosimy o zamieszczenie informacji na stronie Państwa urzędu oraz w mediach społecznościowych. Ponadto zachęcamy też do udostępniania materiałów UKE, które publikujemy na profilu UKE na Facebooku i na stronie cik.uke.gov.pl

 

Wydział Kampanii Edukacyjno – Informacyjnych

Urząd Komunikacji Elektronicznej

Załącznik nr 1 (533kB) jpg

Załącznik nr 2 (469kB) plik

metryczka


Wytworzył: Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Lipnie (8 kwietnia 2021)
Opublikował: Marta Górzyńska (8 kwietnia 2021, 07:56:42)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 39